بهترین مجموعه آموزشی پرورش میگو

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش میگو استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش میگو و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

پرورش میگو

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  11000 تومان!          شماره مجوز: ۱۵۵/۱۳۳۴۴

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید
============================================

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

تاريخ : 1395/8/4  | 17 | نويسنده : shrimps | بازدید: <~PostViwe~>

 راه اندازي مزرعه پرورش ميگو اگر قصد داريد يك مزرعه پرورش ميگو راه‌اندازي كنيد، بايد توجه داشته باشيدكه نخستين مسئله شما زمين مناسب براي پرورش ميگو است. پرورش ميگو در ايران از سال ۱۳۷۲ آغاز شد و بيشتر در مناطق ساحلي جنوب كشور انجام مي‌شود، اما اخيرا در منطقه گميشان استان گلستان هم اقداماتي در خصوص پرورش ميگو صورت گرفته است.

در سال‌هاي اخير تا حد زيادي ميگو در رژيم غذايي خانواده‌ها جاي خود را باز كرده است و با توجه به قابليت‌ها و پتانسيل‌هايي كه در كشور وجود دارد، پرورش ميگو از لحاظ اقتصادي هم توجيه‌پذير بوده و به‌عنوان يك فرصت سرمايه‌گذاري قابل طرح است.

با توجه به اينكه در ايران پرورش ميگو در مناطق خاصي صورت مي‌گيرد كه عموما دور از شهر بوده و واجد يك سري امكانات زيربنايي از قبيل جاده دسترسي، كانال‌هاي آبرساني براي ورودي آب به مزارع و زه‌كش‌ها جهت خروجي آب از مزارع و برق‌رساني است، معمولا اداره شيلات كشور اين اقدامات را انجام مي‌دهد و در حال حاضر سايت‌هاي پرورش ميگو به‌صورت آماده و با امكانات زيربنايي كه شيلات در اختيار متقاضيان قرار مي‌دهد در كشور وجود دارد.


برچسب‌ها:تاريخ : 1394/12/16  | 12 | نويسنده : shrimps | بازدید: <~PostViwe~>
مقاله كامل در مورد پرورش ميگو


پرورش ميگو در ايران

در آبهاي خليج فارس و درياي عمان 18 گونه ميگو شناسايي شده است. مهمترين گونه اقتصادي از نظر صيد و صيادي ، ميگوي ببري سبز (Penaeus semisulcatus) مي باشد كه در بيشتر زيستگاه هاي خليج فارس و درياي عمان يافت مي شود اما بيشترين پراكنش و صيد آن در آبهاي ساحلي استان بوشهر مي باشد. ميگوي موزي (Penaeus merguensis) كه از نظر تجاري در رده دوم قرار دارد، بيشتر در آبهاي استان هرمزگان صيد مي گردد. ساير گونه ها مثل ميگوي سفيد هندي (Fenneropenaeus indicus) و ميگوي ببري سياه (Penaeus monodon) علي رغم داشتن جثه درشت، بدليل فراواني اندك و محدوديت زيستگاه، مورد بهره برداري اقتصادي قرار نمي گيرند. سه گونه ميگوي خنجري (Penaeus stylifer)، سفيد  (Metapenaeus affinis ) و ميگوي ريز سفيد در سرتاسر خليج فارس و درياي عمان پراكنش داشته اما ارزش صادراتي ندارند. بهره برداري از اين سه گونه بيشتر براي مصرف در بازارهاي محلي و منطقه اي صورت مي گيرد.


برچسب‌ها:تاريخ : 1394/12/16  | 12 | نويسنده : shrimps | بازدید: <~PostViwe~>

موقعيت پرورش ميگو در هرمزگان

 موقعيت  پرورش ميگو در هرمزگان

استان هرمزگان يكي از مناطق آب و هوايي مرطوب و داغ كشور مي‌باشد كه پرورش ميگو در اين موقعيت، شغل سختي است.
به هر حال مجاورت اين استان با خليج‌فارس و نوار ساحلي گسترده‌اي كه از بوشهر در غرب شروع و تا سيستان و بلوچستان در شرق، منطقه مناسبي براي فعاليت پرورش ميگو در اين منطقه فراهم نموده است.شرايط اقليمي استان هرمزگان بويژه در سايت تياب به گونه اي است كه  هوا از ارديبهشت تا پايان مرداد خيلي گرم مي‌شود. بيشترين درجه حرارت آب به بالاتر از 36درجه سانتيگراد و دماي هوا به بيش از 48 درجه سانتيگراد مي‌رسد. و نقطه اوج دما تا شهريور است و از آن به بعد كم مي‌شود. به هر‌حال از مرداد تا شهريور آب و هوا خيلي مرطوب است. در شب مطلقاً باد نمي‌آيد. تحت چنين شرايطي اغلب استخرها به دليل داشتن بيوماس بالا با كمبود اكسيژن در شب و استرس ميگو مواجه مي‌شوند. بعضي وقتها اگر اكسيژن محلول خيلي پائين بيايد در صبح زود سبب مرگ و مير ميگو مي‌گردد. در نتيجه درجه حرارت بالا، شوري زياد و اكسيژن محلول كم در استخرها رشد ميگو كند ميشود در مقايسه با رشد استاندارد ميگو ، با تعويض آب خوب و غذاي استاندارد ميزان متوسط رشد روزانه ميگو 7/0 تا 2 گرم در استخرهاي مختلف و در مزارع مختلف بر طبق كيفيت غذاي استفاده شده، زير ساخت و مديريت مزرعه متفاوت بود.


برچسب‌ها:مطالب مرتبط با موضوع
[ ]