بهترین مجموعه آموزشی پرورش میگو

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش میگو استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش میگو و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

پرورش میگو

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  11000 تومان!          شماره مجوز: ۱۵۵/۱۳۳۴۴

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید
============================================

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

تاريخ : ۴ آبان ۱۳۹۵ | ۰۵:۴۸:۵۹ | نويسنده : پرورش دهنده ميگو | بازدید:

 راه اندازي مزرعه پرورش ميگو اگر قصد داريد يك مزرعه پرورش ميگو راه‌اندازي كنيد، بايد توجه داشته باشيدكه نخستين مسئله شما زمين مناسب براي پرورش ميگو است. پرورش ميگو در ايران از سال ۱۳۷۲ آغاز شد و بيشتر در مناطق ساحلي جنوب كشور انجام مي‌شود، اما اخيرا در منطقه گميشان استان گلستان هم اقداماتي در خصوص پرورش ميگو صورت گرفته است.

در سال‌هاي اخير تا حد زيادي ميگو در رژيم غذايي خانواده‌ها جاي خود را باز كرده است و با توجه به قابليت‌ها و پتانسيل‌هايي كه در كشور وجود دارد، پرورش ميگو از لحاظ اقتصادي هم توجيه‌پذير بوده و به‌عنوان يك فرصت سرمايه‌گذاري قابل طرح است.

با توجه به اينكه در ايران پرورش ميگو در مناطق خاصي صورت مي‌گيرد كه عموما دور از شهر بوده و واجد يك سري امكانات زيربنايي از قبيل جاده دسترسي، كانال‌هاي آبرساني براي ورودي آب به مزارع و زه‌كش‌ها جهت خروجي آب از مزارع و برق‌رساني است، معمولا اداره شيلات كشور اين اقدامات را انجام مي‌دهد و در حال حاضر سايت‌هاي پرورش ميگو به‌صورت آماده و با امكانات زيربنايي كه شيلات در اختيار متقاضيان قرار مي‌دهد در كشور وجود دارد.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
نظرات (0)

[ ۱ ]